Stockholm

Kontakta oss

JOBZONE STOCKHOLM

Arenavägen 47, 6 tr

121 77 STOCKHOLM-GLOBEN

Tel: +46 8-448 06 40

Epost: info@jobzone.se

Öppettider: 08:00 – 17:00

Albert Zeka
Partner
Lager/logistik.

+46-70-778 88 47

albert.zeka@jobzone.se

Jens Ingerlund
Partner
Facility services

+46-733-59 95 51

jens.ingerlund@jobzone.se

Fredrik Ljungar
Partner
Industri & tillverkning

+46-70-167 85 03

fredrik.ljungar@jobzone.se

Henrik Hägglund
Partner
Transport/livsmedel

+46-70-778 73 48

henrik.hagglund@jobzone.se

Pierre Andersson
Partner
Återvinning & byggtransporter.

Tel: +46-70-778 83 12

pierre.andersson@jobzone.se

Peter Dangovanos
Partner
Lager, butik och sälj

Tel: +46-733-59 95 56

peter.dangovanos@jobzone.se

Tove Hahnsson
Partner
Bussines services

Tel: +46-70-778 83 54

tove.hahnsson@jobzone.se

Firas Dakkak
Partner
Transport/styckegods

Tel: +46 70 778 88 46

firas.dakkak@jobzone.se

Hjalmar Hagman
Partner
Regionchef Bygg & Anläggning

Tel: +46 70 167 85 23

hjalmar.hagman@jobzone.se

Karin Marklund
Kund- & medarbetaransvarig
Ekonomi

Tel: +46 70 77 88 841

karin.marklund@jobzone.se

Behöver du hjälp med bemanning eller rekrytering?

  • Skicka in din förfrågan eller ring oss på 08-448 06 40 så svarar vi omgående (mån–fred).

Serverat på ett fat

”Även när det är bråttom så fungerar det utmärkt. Förut satt jag själv och intervjuade arbetssökande när vi sökte personal. Nu sköter Jobzone detta och jag får allt serverat på ett fat. Det är en stor vinst, jag spar verkligen mycket tid.”

Johan Montenius, SRV Återvinning.

Läs mer

Jobzone har presterat bäst

”Jobzone är starka inom den här nischen och har musklerna och kraften att leverera. De ligger i topp av alla de bemanningsföretag vi arbetat med.”

Stefan Käll, Schenker.

Läs mer

Håller alltid hög kvalitet

”Jobzone har satsat mycket på kvalitet och håller vad de lovar. De har inte det lägsta priset men håller alltid hög kvalitet och man kan lita på dem. Dessutom är de lättsamma att ha att göra med.”

Kenneth Ullenius, JF Hillebrand.

Läs mer