Kontaktpersoner

Jobzone Sverige

Anton Lind

VD Jobzone Sverige

+46 70 7788336

anton.lind@jobzone.se

Fredrik Ågren

HR-Chef Jobzone Sverige

+46 70 77 88 342

fredrik.agren@jobzone.se

Hjalmar Hagman

Partner, Regionchef Bygg & Anläggning

+46 70 167 85 23

hjalmar.hagman@jobzone.se

David Söderstedt

System- och utbildningsansvarig

+46 70 16 78 510

David.soderstedt@jobzone.se

Rolf Smeds

vVD Jobzone Sverige

+46 70 7788335

rolf.smeds@jobzone.se

Jörgen Falk

Försäljningschef Jobzone Sverige

+46 70 1678538

jorgen.falk@jobzone.se

Katarina Nevenius

Rekryteringsansvarig Jobzone Sverige

+46 70 167 85 14

katarina.nevenius@jobzone.se

Michelle Andreé

Receptionist Jobzone Sverige

070 – 167 85 11

michelle.andree@jobzone.se

Anette Wedar

Ekonomiassistent

+46 70 16 78 502

Anette.wedar@jobzone.se

Jobzone Stockholm

Jessica Lagerqvist

Managing Partner

+46 707 788 340

jessica.lagerqvist@jobzone.se

Fredrik Ljungar

Partner, Bemanning & rekrytering av tjänstemän / Produktion

+46 70 16 78 503

fredrik.ljungar@jobzone.se

Pierre Andersson

Partner, Återvinning & byggtransporter

+46 70 77 88 312

pierre.andersson@jobzone.se

Tove Hahnsson

Partner, Bemanning & Rekrytering av tjänstemän

+46 70 77 88 354

tove.hahnsson@jobzone.se

Karin Marklund

Kund- & medarbetaransvarig Bemanning & Rekrytering av tjänstemän

+46 70 77 88 841

karin.marklund@jobzone.se

Albert Zeka

Partner, Lager / Logistik

+46 70 77 88 847

albert.zeka@jobzone.se

Jens Ingerlund

Partner, Facility service

+46 73 35 99 551

jens.ingerlund@jobzone.se

Henrik Hägglund

Partner, Transport / Livsmedel

+46 70 77 87 348

henrik.hagglund@jobzone.se

Peter Dangovanos

Partner, Lager, Butik och Sälj

+46 73 35 99 556

peter.dangovanos@jobzone.se

Firas Dakkak

Partner, Transport / Styckegods

+46 70 7788846

firas.dakkak@jobzone.se

Jobzone Jönköping

Stefan Qwick

Regionchef Jönköpings län

+46 70 1678521

stefan.qwick@jobzone.se

Aleksandra Möllerström

Personalassistent

+46 70 77 88 339

aleksandra.mollerstrom@jobzone.se

Jobzone Katrineholm

Per Lindberg

Partner/Kontorschef

+46 70 97 78 295

per.lindberg@jobzone.se

Andreas Jildengran

Kund- & medarbetareansvarig

+46 73 639 33 93

andreas.jildengran@jobzone.se

Jobzone Nyköping

Andreas Jildengran

Kund- & medarbetareansvarig

+46 73 639 33 93

andreas.jildengran@jobzone.se

Jobzone Oxelösund

Per Lindberg

Partner/Kontorschef

+46 70 97 78 295

per.lindberg@jobzone.se

Andreas Jildengran

Kund- & medarbetareansvarig

+46 73 639 33 93

andreas.jildengran@jobzone.se

Jobzone Strängnäs

Andreas Jildengran

Kund- & medarbetareansvarig

+46 73 639 33 93

andreas.jildengran@jobzone.se

Jobzone Södertälje / Järna

Per Lindberg

Partner/Kontorschef

+46 70 97 78 295

per.lindberg@jobzone.se

Andreas Jildengran

Kund- & medarbetareansvarig

+46 73 639 33 93

andreas.jildengran@jobzone.se

Jobzone Västerås